Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem "Oto Ja" | Częstochowa

Konferencje

„Miłość bez motyli” w ramach kampanii: „Stop Przemocy”

pracownia-psychoterapii-i-pracy-z-cia%e2%94%bceem-oto-ja-maja-wyremblewska-019

Maja Wyremblewska prowadziła 25.11.2019 r. wieczór autorski Anny Ryng promujący książkę „Miłość bez motyli” w ramach kampanii: „Stop Przemocy”.

Porozmawiajmy o – „Człowiek w obliczu kryzysu”

19.04.2018r w Poraju, w kinie „Bajka” odbyło się spotkanie dotyczące szeroko rozumianej problematyki kryzysu. Spotkanie prowadziły Maja Wyremblewska i Dominika Miedzińska-Golczyk. Panie psycholog przedstawiły rodzaje kryzysów, ich fazy oraz podstawowe objawy. Zwróciły także uwagę na to, co może niepokoić otoczenie, a co jest normalną reakcją na stres. Celem spotkania było także zaprezentowanie różnic między psychologiem, psychoterapeutą i psychiatrą oraz wskazanie instytucji i specjalistów, do których można się zgłosić w trudnej sytuacji życiowej. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Wójta Gminy Poraj.

https://www.facebook.com/events/1413080315464499/

Kino Bajka w Poraju Temat wydarzenia Psycholog Maja Wyremblewska (z lewej) i psycholog Dominika Miedzińska-Golczyk (z prawej) Plansza  

Debata – „Kultura (przeciw) przemocy”

W 2016 roku Pani Dominika Miedzińska-Golczyk wraz z Panią Mają Wyremblewską prowadziły debatę „Kultura (przeciw) przemocy” organizowaną przez Częstochowskie Centrum Interwencji Kryzysowej w Częstochowie. Poniżej artykuł i zdjęcia z debaty.

http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=8097

Debata