Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem "Oto Ja" | Częstochowa

Wsparcie grupowe

Wsparcie grupowe

Grupy rozwojowe

autorstwa Mai Wyremblewskiej

Grupa rozwojowo – terapeutyczna „Oto Ja”
Grupa przeznaczona jest dla pełnoletnich kobiet, które chcą popracować nad swoją samooceną, pewnością siebie, przekazami, które miały wpływ na ukształtowanie ich kobiecości. Grupa pozwala przyjrzeć się rolom jakie pełnimy w życiu oraz temu w jaki sposób jesteśmy odbierane przez innych. Spotkania odbywają się w grupie zamkniętej co 2 tygodnie, trwając każdorazowo po 3 godziny. Cykl grupy obejmuje 10 spotkań.
Szczegóły na fb.com/terapiamaja

Grupa rozwojowo-terapeutyczna „Pogadajmy”
Grupa przeznaczona jest dla par, które chcą poprawić swoją komunikację w związku, przestać się wzajemnie krytykować oraz przypomnieć sobie, dlaczego pokochali właśnie siebie nawzajem

Warsztaty

autorstwa Mai Wyremblewskiej

Oblicza złości
Warsztat koedukacyjny, podczas, którego zajmujemy się rozumieniem czym jest złość, w jaki sposób konstruktywnie ją wyrażać i co robimy, żeby jej nie czuć.

Czy moje uczucia są ok?
Warsztat koedukacyjny, podczas, którego uczymy się nazywać, rozumieć i rozpoznawać nasze emocje.

Nie kastruj go!
Warsztat dla Pań, który ma na celu ukazanie w jaki sposób wpływamy na relacje z naszym partnerem i na co mamy w niej wpływ, a na co nie. Warsztat pomaga zrozumieć, co buduje naszą drugą połówkę, a co utrudnia jej rozwój.

Co jest czyją odpowiedzialnością?
Warsztat koedukacyjny podczas, którego uczymy się nie przejmować odpowiedzialności za to co nie jest naszą odpowiedzialnością  oraz nie narzucać swojej woli i oczekiwań bliskim.

To są moje granice.
Warsztat koedukacyjny podczas, którego uczymy się mówić NIE, odmawiać w sposób stanowczy, ale nie agresywny oraz rozumieć własne potrzeby i granice psychiczne i fizyczne.